Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zilverglas

LAGE PRIJZEN
beperkte hoeveelheid !
€ 89,00
-18% € 73,00
Op voorraad
Dit artikel is op voorraad in het depot. U ontvangt het na een uiterste termijn, afhankelijk van de keuze van uw bezorgmethode. Meer informatie
Levering tussen 22 en 28 mei van € 6,00 Andere bezorgmethoden >
Kleuren + info
Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zwart Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Goud Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zilverglas

Fleur uw huis chic op door de set van 5 Certa 24x24cm en 34x34cm zilveren spiegels met lijst op te hangen. Deze prachtige stukken in verschillende maten uit de Certa serie voegen een sublieme design touch toe aan uw huis. Deze sierstukken met hun pure stijl voegen een vleugje sprankeling toe aan uw kamers.

Meer informatie
Kleur Zilver
Retail materiaal PVC *, glas PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires.
Bestemming Interieur
Aantal producten Set van 5
Dimensies Kleine spiegel : L24 x P24
Grote spiegel : L34 x P34
Netto gewicht / kg)3.7000
Afmetingen van het pakket Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm
Prijs algemeen waargenomen: € 169,99

We hebben andere producten gevonden die u misschien leuk vindt