Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas

LAGE PRIJZEN
beperkte hoeveelheid !
€ 89,00
-18% € 73,00
Op voorraad
Dit artikel is op voorraad in het depot. U ontvangt het na een uiterste termijn, afhankelijk van de keuze van uw bezorgmethode. Meer informatie
Levering tussen 29 mei en 04 juni van € 8,00 Andere bezorgmethoden >
Kleuren + info
Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zwart Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zilverglas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Goud Glas Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas

Fleur uw huis chic op door de Certa set van 5 ruitvormige ingelijste spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas op te hangen. Deze prachtige stukken in verschillende afmetingen uit de Certa-serie voegen een sublieme, designvolle toets toe aan uw inrichting. Deze sierstukken met hun pure stijl geven uw kamers een sprankelend accent.

Meer informatie
Kleur wit
Retail materiaal PVC *, glas PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires.
Bestemming Interieur
Aantal producten Set van 5
Dimensies Kleine spiegel : L24 x P24
Grote spiegel : L34 x P34
Netto gewicht / kg)3.7000
Afmetingen van het pakket Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm
Prijs algemeen waargenomen: € 169,99

We hebben andere producten gevonden die u misschien leuk vindt