Set van 10 Certa Diamond Design Ingelijste Spiegels 24x24cm Zwart
FRENCH DAYS
beperkte hoeveelheid !
€ 149,00
-21% € 117,00
Op voorraad
Dit artikel is op voorraad in het depot. U ontvangt het na een uiterste termijn, afhankelijk van de keuze van uw bezorgmethode. Meer informatie
Levering tussen 05 en 11 juni van € 8,00 Andere bezorgmethoden >
Bezorgings info:
€ 8,00 Standaardlevering De goederen worden bij de vrachtwagen afgeleverd. Afhankelijk van het type artikel zal de transporteur u per e-mail, sms of telefoon contacteren om u een leveringsdatum te communiceren.
Levering zo snel mogelijk !
We wachten niet langer tot uw bestelling compleet is om bij u te bezorgen! Als een van de producten in uw bestelling niet op voorraad is, wordt deze zonder extra kosten een tweede keer bij u geleverd zodra deze weer beschikbaar is!
Maak je huis ruimer en lichter door de set van 10 Certa 24x24cm zwarte ruitvormige spiegels op te hangen. Deze prachtige stukken uit de Certa-reeks zullen uw muren op een discrete manier verfraaien. Ideaal voor een minimalistische woonkamer voor een subtiele decoratie of in een slaapkamer om een vleugje sprankeling toe te voegen.
Kleur | Zilver |
Retail materiaal | melamine *, PVC *, glas melamine * : spaanplaat bedekt met een duurzame melaminelaag, gebruikt voor meubels, kasten en decoratieve accessoires. PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires. |
Dimensies | L24 x P24 | Netto gewicht / kg) | 4.9000 |
Afmetingen van het pakket | Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm |
Aantal producten | Lot van 10 |
Prijs algemeen waargenomen: | € 299,99 |