Set van 4 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Goud

beperkte hoeveelheid !
€ 77,00
-17% € 64,00
Op voorraad
Dit artikel is op voorraad in het depot. U ontvangt het na een uiterste termijn, afhankelijk van de keuze van uw bezorgmethode. Meer informatie
Levering tussen 05 en 11 juni van € 6,00 Andere bezorgmethoden >
Kleuren + info
Set van 4 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zwart Set van 4 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Zilver Set van 4 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Goud

Fleur uw huis chic op door de set van 4 Certa 24x24cm en 34x34cm Gold Diamond Framed Mirrors op te hangen. Deze prachtige stukken in verschillende maten uit de Certa-reeks voegen een sublieme design-touch toe aan uw inrichting. Deze sierstukken voegen met hun pure stijl een vleugje glans toe aan uw kamers.

Meer informatie
Kleur goud
Retail materiaal melamine *, PVC *, glas melamine * : spaanplaat bedekt met een duurzame melaminelaag, gebruikt voor meubels, kasten en decoratieve accessoires. PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires.
Dimensies Grand miroir : L34 x P34
Petite miroir : L24 x P24
Netto gewicht / kg)3.7000
Afmetingen van het pakket Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm
Aantal producten Veel van 4
Prijs algemeen waargenomen: € 159,99

We hebben andere producten gevonden die u misschien leuk vindt